Chtěli byste se podívat do Černobylu a na vlastní kůži tak poznali nezaměnitelnou atmosféru míst, které byly svědky jedné z největších jaderných katastrof v dějinách lidstva? Pokud ano a pojedete s námi na speciální výlet s dvoudenní návštěvou černobylské zóny v termínu 19. – 22. března 2015, ušetříte až 20%.

Kolik zájezd stojí a co za své peníze dostanete

  • Cena je konečná. Je v ní zahrnutá cena exkurze, průvodcovské služby i doprava z ČR do Černobylu a zpět. Doprava je kombinovaná. Jede se vlakem a autobusem.
  • Peníze předem, ani zálohy za černobylskou exkurzi nevybíráme. Za exkurzi zaplatíte až na místě našemu delegátovi.
  • Automaticky získáte veškerá potřebná povolení a povinné pojištěním, které je nutné vlastnit před vstupem do černobylské zóny. Nemusíte se proto vůbec o nic starat.
  • Po dobu exkurze je zajištěna strava: 1x snídaně, 2x oběd, 1x večeře.
  • Noc strávíte přímo v Černobylu. Ubytování je v čistém černobylském hotelu.
  • Výklad je v češtině, slovenštině, angličtině, ruštině a ukrajinštině. Po celou dobu bude přítomen delegát.
  • Černobylem Vás provedou skuteční profesionálové.
  • Poznáte partu skvělých lidí.

 

Cenník černobylského zájezdu 19. – 22. března 2015

(původní cena při cestování z ČR byla 14 000 Kč)

Nástupní místo Cena
Praha 11 900 Kč
Kolín 11 700 Kč
Pardubice 11 600 Kč
Česká Třebová 11 400 Kč
Olomouc 11 200 Kč
Ostrava 10 900 Kč
Karviná 10 900 Kč
Český Těšín 10 800 Kč
Třinec 10 800 Kč
Košice 10 000 Kč
Je možné se k zájezdu připojit také v Užhorodu a Kyjevě. Konečná cena je závislá na aktuálnímu kurzu české koruny k Euru.
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

 

Co můžete vidět?

Je toho opravdu hodně: Muzeum armádní techniky, Lodní přístav, Chladící věže nedokončených reaktorů 5 a 6 Černobylské jaderné elektrárny, Černobylskou jadernou elektrárnu (focení sarkofágu z bezpečné vzdálenosti), Most smrti, Červený les a mnoho dalších míst. Program se vždy upravuje podle aktuálních možností.

Lunapark

Lunapark

V samotné Pripjati pak strávíte celý den a bude proto dostatek času na její důkladné prozkoumání.
Navštívit můžete například tato místa: Základní školu, dětskou školku, bazén, kulturní dům, sportovní centrum, lunapark, hotel, nemocnici, autobusovou, železniční, policejní a hasičskou stanici, fotbalový stadión, prodejnu potravin a nábytku, kino a mnoho dalšího.

Pokud by všichni účastníci zájezdu souhlasili, je možné za příplatek 40 eur/osobu zajistit speciální 3 hodinovou exkurzi do černobylské jaderné elektrárny.

Jak taková březnová dvoudenní návštěva Černobylu probíhá, si můžete přečíst v článku: Moje dva dny v černobylské zóně 2.

Proč jet na dvoudenní exkurzi?

Dvoudenní exkurze černobylské zóny je velice silným a nezapomenutelným zážitkem. Máte dostatek času navštívit a poznat místa, která byste při jednodenní exkurzi neměli možnost z nedostatku času vidět. Zážitek ze dvoudenní exkurze navíc umocní fakt, že strávíte noc přímo v černobylské zóně. Něco takového nezažije každý.

Je exkurze bezpečná?

Radiační kontrola

Radiační kontrola

Ano, je. Zdraví a bezpečnost lidí je vždy na prvním místě. Je tomu přizpůsobený i program exkurze. Nebezpečným místům se návštěvníci vyhnou a veškerý pohyb v silně zamořených místech je omezen pouze na nutné minimum. Za celou dobu dvoudenní exkurze dostane návštěvník dávku záření srovnatelnou se 7 hodinovým letem letadlem.

Březnová exkurze černobylské zóny již proběhla

Další termíny černobylských exkurzí naleznete tady: Černobylská exkurze