O nás

Webové stránky CHERNOBYLzone.cz byly založeny v roce 2012 a zaměřují se na téma černobylské havárie a černobylské zóny.

V posledních letech stoupá zájem lidí o Černobyl. Naším hlavním cílem je sjednotit českou a slovenskou komunitu jednotlivců, kteří projevují zájem o informace týkající se Černobylu. Chceme tuto komunitu propojit prostřednictvím webových stránek CHERNOBYLzone.cz a sociálních sítí (Facebook, Instagram). Naše snaha spočívá v podpoře komunikace mezi jednotlivci s podobnými zájmy, s cílem výměny informací, pořádání společných aktivit, výletů a dalších iniciativ.

Kontakt

Máte dotaz, přání, nebo máte zájem o spolupráci? Můžete nás kontaktovat na email: info@-/#@75f5s1d5r/-chernobylzone.domenacz nebo můžete využít náš kontaktní formulář.

Odpověď dostanete ihned, jakmile to bude možné.


Položky označené * jsou povinné.

Čekejte prosím…

Obsah stránek

    • Texty, příspěvky, nebo jejich části (grafy, tabulky apod. ) je dovoleno kopírovat a šířit pouze pod podmínkou, že bude uvedený zdroj.

    • Fotografie použité na CHERNOBYLzone.cz jsou majetkem chernobylzone.cz (obsahují ochranný znak) a je dovoleno je kopírovat a šířit pouze pod podmínkou, že bude uvedený zdroj a nebudou použity pro komerční účely bez písemného povolení).

    • Veškeré videa z YouTube jsou sdílené s uživateli, kteří tato díla nahráli do této služby a umožnili tato díla veřejně sdílet.

Poděkování

Zvláštní poděkování patří panu Ing. Tomáši Kostkovi, který pro CHERNOBYLzone.cz.cz poskytl soubor článků „Černobylská havárie.“

Výměna odkazů

Chtěli byste podpořit stránky CHERNOBYLzone.cz, nebo máte zájem o výměnu odkazů? Naleznete zde několik variant HTML kódů i s náhledem odkazu. Kód stačí zkopírovat a vložit do Vašich stránek. Pokud máte zájem o umístění Vašeho odkazu na stránky CHERNOBYLzone.cz, pište prosím na email info@chernobylzone.cz, nebo využijte kontaktní formulář. Veškeré odkazy budou průběžně kontrolovány a v případě nefunkčnosti, nebo neaktuálnosti, mohou být bez upozornění mazány.

Textový odkaz

CHERNOBYLzone.cz

Kód na stránku:

<a title="CHERNOBYLzone.cz - Černobylská havárie, Černobyl a jeho zóna, informace, exkurze, foto, video" href="https://chernobylzone.cz/" target="_blank">CHERNOBYLzone.cz<a>


Ikona 88×31

ChernobylZne.cz

Kód na stránku:

<a title="CHERNOBYLzone.cz - Černobylská havárie, Černobyl a jeho zóna, informace, exkurze, foto, video" href="https://chernobylzone.cz/" target="_blank"><img alt="ChernobylZne.cz" src="https://chernobylzone.cz/odkaz/88x31.gif"></a>


Provozovatel webu

Lukáš Ryzí

Adresa:
Jánského 17
Česká Ves
790 81

IČ: 02783983
Nejsem plátce DPH.

Poslední příspěvky

Partneři

Vybrané kategorie

Štítky

Spřátelené stránky

Inzerce

Chtěli byste mít zde vlastní reklamu?