Info

Webové stránky ChernobylZone.cz byly založeny v roce 2012 a věnují se černobylské havárii a černobylské zóně. 

V posledních letech roste u lidí čím dál více zájem o Černobyl. Našim cílem je proto prostřednictvím webových stránek ChernobylZone.cz, diskusního fóra a sociálních sítí (Facebook, Google+, Twitter) sjednotit českou a slovenskou komunitu lidí, kteří vyhledávají informace o Černobylu a zprostředkovat jim komunikaci s ostatními lidmi se stejnými zájmy, za účelem vyměňování si informací, pořádání společných aktivit apod.

 

Kontakt

Máte dotaz, přání, nebo máte zájem o spolupráci?

Můžete nás kontaktovat na email: info@chernobylzone.cz, nebo můžete využít náš kontaktní formulář.

Odpověď dostanete ihned, jakmile to bude možné.

  Kolik je

   

   

  Obsah stránek

  • Texty, příspěvky, nebo jejich části (grafy, tabulky apod. ) je dovoleno kopírovat a šířit pouze pod podmínkou, že bude uvedený zdroj.
  • Fotografie použité na ChernobylZone.cz jsou majetkem chernobylzone.cz (obsahují ochranný znak) a je dovoleno je kopírovat a šířit pouze pod podmínkou, že bude uvedený zdroj a nebudou použity pro komerční účely bez písemného povolení).
  • Veškeré videa z YouTube jsou sdílené s uživateli, kteří tato díla nahráli do této služby a umožnili tato díla veřejně sdílet.

  Poděkování

  Zvláštní poděkování patří panu Ing. Tomáši Kostkovi, který pro ChernobylZone.cz poskytl soubor článků „Černobylská havárie.“

   

  Hlavní partner

  CHERNOBYLWEL.COMe

  Člen asociace CHTOA.org

  Výměna odkazů

  Chtěli byste podpořit stránky ChernobylZone.cz, nebo máte zájem o výměnu odkazů? Naleznete zde několik variant HTML kódů i s náhledem odkazu. Kód stačí zkopírovat a vložit do Vašich stránek. Pokud máte zájem o umístění Vašeho odkazu na stránky ChernobylZone.cz, pište prosím na email info@chernobylzone.cz, nebo využijte kontaktní formulář. Veškeré odkazy budou průběžně kontrolovány a v případě nefunkčnosti, nebo neaktuálnosti, mohou být bez upozornění mazány.

  Textový odkaz

  ChernobylZone.cz

  Kód na stránku:

  <a title="ChernobylZone.cz - Černobylská havárie, Černobyl a jeho zóna, informace, exkurze, foto, video" href="http://chernobylzone.cz/" target="_blank">ChernobylZone.cz<a>


  Ikona 88×31

  ChernobylZne.cz

  Kód na stránku:

  <a title="ChernobylZone.cz - Černobylská havárie, Černobyl a jeho zóna, informace, exkurze, foto, video" href="http://chernobylzone.cz/" target="_blank"><img alt="ChernobylZne.cz" src="http://chernobylzone.cz/odkaz/88x31.gif"></a>


  Provozovatel webu

  Lukáš Ryzí

  Adresa:
  Jánského 17
  Česká Ves
  790 81

  IČ: 02783983
  Nejsem plátce DPH.