Aktuality

Pozvánka na CHERNOBYLING

Zveme vás na festival Chernobyling, který se bude konat 30. 8. – 1. 9. 2017 v Černobylu a nedaleké Slavutyči. Chernobyling je první festival na světě, kde se spojují tři témata: UrbEx, Geocaching a umění (zúčastní se třeba hudební skupina Mňága a Žďorp). Navíc, veškerý výtěžek získaný z prodeje vstupenek, půjde na pomoc lidem žijících v Černobylu.

„Vraťme společně Černobylu život“

30. 8. – 1. 9. 2017
Černobyl / město Slavutyč

 

Zveme vás na festival Chernobyling, který se bude konat 30. 8. – 1. 9. 2017 v Černobylu a nedaleké Slavutyči. Chernobyling je první festival na světě, kde se spojují tři témata: UrbEx, Geocaching a umění (zúčastní se třeba hudební skupina Mňága a Žďorp). Navíc, veškerý výtěžek získaný během festivalu, půjde na pomoc lidem žijících v Černobylu.

 

Při té příležitosti se chystáme z Česka a Slovenska do ukrajinského Slavutyče a zpět zajistit dopravu pohodlným a klimatizovaným autobusem.

Nástupní místa budou: Praha, Brno, Bratislava, Banská Bystrica a Košice. Předběžný datum odjezdu je 29.8.2017 a návrat 2.9.2017

Ceny při nástupu v ČR
Zpáteční doprava: 4 000 Kč, ubytování ve Slavutyči: 2 000 Kč + možnost strávit jeden den v Černobylu za 2 300 Kč, lístek na festival je zdarma.

Ceny při nástupu na Slovensku
Doprava: 120 eur, ubytování ve Slavutyči: 70 eur + možnost strávit jeden den v Černobylu za 90 eur, lístek na festival je taktéž zdarma.

 

Zájemci o dopravu a festival Chernobyling pište na náš email info@chernobylzone.cz.

 

Kompletní informace a rezervační formulář najdete na oficiálních stránkách festivalu chernobyling.com

Zanechat komentář

Před odesláním komentáře prosím vyplňte:

2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Může vás také zajímat...

Pripjať a elektrárna
Aktuality

Vítejte na ChernobylZone.cz

Přečíst nahlasStránky se věnují havárii v černobylské jaderné elektrárně, kde 26. dubna 1986 v 1:23 hodin v noci došlo k
autobus
Aktuality

Evakuace Černobylu v zimě 2012

Přečíst nahlasDne 11. prosince 2012 byl v městě Černobylu vlivem povětrnostních podmínek a hustého sněžení vyhlášen stav nouze. Byla nařízená